Nieuwsbrief 16

Nieuws

dec 19

Lied van deze week

Groep 3 en 4: Samuel hoort ’s nachts een stem
Groep 5 t/m 8: Gezang 9:1

VRIJDAGMIDDAG VOOR KERSTVAKANTIE VRIJ

Er is besloten om toch de vrijdagmiddag voor de kerstvakantie vrij te geven. De kerstvakantie begint dus vrijdag 20 december om 12.00 uur voor alle groepen.

Afscheid biebmoeder Dikkie Buizert

Gistermiddag namen we afscheid van Dikkie Buizert. Meer dan 30 jaar heeft zij zich ingezet als biebmoeder op onze school! Met hart en ziel heeft zij jarenlang kinderen boeken aangeprezen, voorgelezen en gestimuleerd om te lezen. Ook zorgde zij altijd voor nieuwe aanwinsten in onze bibliotheek. Dikkie is een groot liefhebber van echte kinderliteratuur en daarom hebben we op dit gebied ook veel in huis. We zullen haar zeker gaan missen! Gelukkig blijft zij nog wel de kleuters voorlezen op donderdag en zullen we ook nog wel eens een aanbeveling voor een goed boek krijgen van haar. Alle kinderen van de school, de leerkrachten en de biebmoeders hebben een blad gemaakt over hun lievelingsboek en gecombineerd met cadeautjes hebben we Dikkie daarmee bedankt voor haar inzet.

Gisteren heb ik afscheid genomen van de bieb, waar ik altijd met erg veel plezier gewerkt heb. Ik zal het heel erg missen, maar het is ook fijn als je genoeg tijd hebt voor andere dingen. Ik blijf nog wel voorlezen voor de kleuters, dus die blijven me nog zien op donderdagochtend.
Jullie hebben heel veel lieve, leuke dingen voor mij getekend en geschreven en daar ben ik erg blij mee. Het is een dikke map geworden en ik heb er al met plezier in gekeken en gelezen.
Allemaal hartelijk bedankt, ook voor de andere cadeautjes. Fijne kerstvakantie en tot ziens! Dikkie Buizert.

Kerstvieringen

Deze week hebben we in alle groepen kerstfeest gevierd. De kleuters hadden een prachtig kerstfeest samen met ouders op woensdagavond. De groepen 3 t/m 8 vierden dit jaar kerst in de klas. Op de website vindt u een fotoalbum van het kerstfeest van groep 1 en 2 en van kerst in groep 3. Onder “groepen” treft u ook stukjes aan over de viering van het kerstfeest.

De 7 principes voor een rijke leeromgeving

De 7 principes voor een rijke leeromgeving was het thema van een inspirerende middag voor het team op 13 november jl. Op de website onder “de school-onderwijs en ontwikkeling” treft u een verslag van deze middag. In het verslag kunt u lezen wat dit voor onze school betekent.

Maandopening groep 1

Dinsdagmorgen 14 januari verzorgt groep 1 de maandopening. Ouders van de leerlingen van groep 1 worden hierbij van harte uitgenodigd.
De maandopening begint om 8.30 uur en zal ongeveer tot 9.00 uur duren.

Vakantierooster schooljaar 2014-2015

Herfstvakantie 20 oktober 2014 t/m 24 oktober 2014
Kerstvakantie 22 december 2014 t/m 2 januari 2015
Voorjaarsvakantie 23 februari 2015 t/m 27 februari 2015
Paasvakantie 3 april 2015 t/m 6 april 2015
Meivakantie 27 april 2015 t/m 8 mei 2015
Hemelvaartsdag 14 mei 2015 en 15 mei 2015
Pinksteren 25 mei 2015
Zomervakantie 13 juli 2015 t/m 21 augustus 2015

Website

Op de website staat een fotoalbum “Kerstviering groep 1 en 2” en een fotoalbum “Kerst in groep 3”.
Onder “groepen” vindt u ook diverse stukjes over de betreffende groep.

Kerstgroet

Tijdsbegrip

Je kunt de tijd hebben,
de tijd krijgen,
de tijd rekken,
de tijd verdoen,
de tijd verliezen,
de tijd verdrijven,
en je kunt de tijd doden.
Je kunt op tijd zijn, na de tijd, over tijd, uit de tijd, bij de tijd, van deze tijd, of van een andere tijd.
Je hebt bedtijd, koffietijd, ijstijd.
De tijd kan lang zijn, kort, zwaar, moeilijk, mooi, heerlijk.
Het kan voor je tijd zijn, na de tijd, onder de tijd, binnen de tijd, mettertijd
Geen tijd, alle tijd, weinig tijd, tijd genoeg, tijdwinst, tijdsdruk.
Maar de tijd is geduldig, heelt alle wonden en voor je het weet is de tijd om.

Wij wensen u voor het nieuwe jaar alle tijd voor:
God, liefde, gezin, vrienden, werk, rust, sport, eten, drinken en tijd voor jezelf!


Data om te onthouden

20 december 12.00 uur begin kerstvakantie t/m 3 januari 2014
8 januari 2014 oud papier
14 januari 2014 maandopening groep 1

Groeten,
Inge Ros